İçeriğe atla

Akdeniz Üniversitesi ‘Çevre Hizmet Ödülleri 2019’

Çevre değerlerini koruyup geliştirmenin en etkin yolu iyiyi ödüllendirmektir. Katkılarınızla iyi örnekleri ön plana çıkararak çevre değerlerimize sahip çıkalım.


“Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2019” için örnek adaylar önerelim.


Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri her yıl; Türkiye, Antalya ve Akdeniz Üniversitesi ölçeklerinin yanı sıra Bilim Onur, Bilim Hizmet, Bilim Teşvik ve Özel Ödül kategorilerinde, bir önceki yıl içinde çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşlara verilmektedir.


Bu Yıl 23.’sü gerçekleştirilecek olan “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri–2019” için başvurular 19 Ekim – 20 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılabilecektir. Değerlendirmeler, sunulan gerekçeli dosyaların incelenmesi üzerinden yapıldığından, bilgi ve belgeleri içeren 1 adet dosya ile başvurulması gerekmektedir.

2019 Yılı içinde:
· Akdeniz Üniversitesi Ölçeği
· Antalya Ölçeği
· Türkiye Ölçeği
– Kamu Kurumları
– Özel Sektör
· Bilim Onur Ödülü
· Bilim Hizmet Ödülü
· Bilim Teşvik Ödülü (< 35 Yaş Bilim İnsanları)
· Özel Ödül

ölçeklerinde çevre ve ekoloji değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşlar (kendiniz ve kendi kuruluşunuz dahil) hakkında hazırlayacağınız öneri dosyalarını ulaştırmanız yeterlidir. Kişi ya da kurumlar ödül kategorilerinde aday da önerebilirler.
Öneri dosyalarının 20 Kasım 2020 Cuma günü, saat 17:00’ ye kadar aşağıdaki adrese elden, posta ya da e-mail (akcam@akdeniz.edu.tr) yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

Sonuçlar; http://akcam.akdeniz.edu.tr adresinde duyurulacaktır.

Adres: Akdeniz Üniversitesi
Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Kampüs
07058 Antalya
Tel: (0242) 310 2089/2090/6526, Faks: 2275360

Bilgi:
Web adresi: http://akcam.akdeniz.edu.tr
e-mail: akcam@akdeniz.edu.tr

 

Akdeniz Üniversitesi

Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi

 


21 Ekim 2020

Bilgi İşlem Daire BaşkanlığıWeb Yazılım Hizmetleri