Rektör Özkan, Akdeniz Üniversitesini Kazanma Sevinciyle Sosyal Medyada Gündem Olan Üniversite Öğrencisini Kabul Etti

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandığını öğrendiğinde babasıyla yaşadığı mutluluğu sosyal medyada gündem olan ve milyonlarca kez izlenen Berna Toska ve ailesi ile biraraya geldi.

Üniversite kaydı için gelen Berna ve ailesini makamında ağırlayan Rektör Özkan, Berna'yı Akdeniz Üniversitesini kazanmasından dolayı tebrik etti. Rektör Özkan 'Berna'nın Akdeniz Üniversitesini kazanmasından dolayı yaşadığı mutluluk ve coşku bizleri de çok mutlu etti. Öğrencilerin kazandığı üniversiteyi, bölümünü severek, isteyerek gelmesi bizlerin de motvisayonunu çok arttıyor. Bir işi severek yapmak yaptığın işin kalitesini de o derecede etkiliyor. Bu sebeple Üniversitemizde alacağın kaliteli eğitim sonrasında çok başarılı olacağına inanıyorum' diye konuştu.

Berna'ya yaşadığı coşkuyu tüm öğrencilik hayatın boyunca yaşamasını dileyen Rektör Özkan, 'Eğitim hayatın boyunca kapımız sana ve tüm öğrencilerimize her zaman açık.' dedi.

Berna, mutluluğunu paylaşan Rektör Özkan ile günün anısına öz çekim de yaptı.

Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alper Kuştarcı da kayıt için fakülteye gelen Berna Toska'yı tebrik etti. Berna ve ailesine fakülteyi ve uygulama alanlarını gezdiren Dekan Kuştarcı, 'Diş Hekimliği Fakültesi olarak gerek yetkin akademik kadromuz gerekse teknik altyapı ve donanım olarak oldukça zengin imkanlara sahibiz. Burada hem teorik olarak hem de uygulama alanında en iyi şekilde alacaksın. Eğitim hayatında başarılar diliyorum.' diye konuştu.

Akdeniz Üniversitesini kazandığımda çok mutlu olduğunu belirten Berna Toska, 'Tercih öncesinde Akdeniz Üniversitesini araştırmıştım. Sosyal medyada öğrencileri olsun, buranın halkı olsun çok Akdeniz Üniversitesini çok methettiler. Bu sebeple Akdeniz Üniversitesi gibi iyi bir üniversiteyi kazandığım için çok mutluyum.' diye konuştu.

Eklenme tarihi :4.09.2020 09:39:20
Son güncelleme : 25.09.2023 11:38:08