Rektör Özkan, Başarılı Sporcuları Kabul Etti

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, tenis turnuvasında dereceye giren Akdeniz Üniversitesi Spor Kulübü sporcularını makamında ağırlayarak tebrik etti.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından 8-22 Ekim tarihlerinde Antalya'da düzenlenen Hafta Sonu Tenis Turnuvalarında 10-12 yaş kategorilerinde dereceye giren Akdeniz Üniversitesi Spor Kulübü sporcuları ile bir araya geldi.

Rektör Özkan, Akdeniz Üniversitesi Spor Kulübü hocaları Öğr. Gör. İbrahim Dağyurt, Gürkan Tunç, Hakan Gürel'i ve Tenis Turnuvalarında şampiyon olan Ege Yaykıran ve Kaan Tuğra Torun, finalist olan Mert Murat Koçer, Enes Yusuf Tunç ve Hediye Güneş Emsen'i yarışmada gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik etti.

Akdeniz Üniversitesi olarak bilime, tarihe, kültüre verdikleri önem kadar spora da önem verdiklerini söyleyen Rektör Özkan, 'Akdeniz Üniversitesi Spor Kulübü olarak sizlerde kazandığınız bu başarı ile üniversitemizi güzel bir şekilde yarışmalarda temsil ediyorsunuz. Bu başarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum."" şeklinde konuştu.

Genç sporcuların gösterdikleri başarıdan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Rektör Özkan, gelecek turnuvalara katılmaları için üniversite olarak sporcuları desteklemeye devam edeceklerini belirterek sporculara hediyelerini takdim etti ve okul hayatlarında ve spor yaşamlarında başarılar temennisinde bulundu.

Eklenme tarihi :28.10.2020 09:58:07
Son güncelleme : 26.09.2023 10:10:56