Rektör Özkan, çocuklarla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle Akdeniz Üniversitesi 75. Yıl Kreş ve Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen programa katıldı.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle Akdeniz Üniversitesi 75. Yıl Kreş ve Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen programa katıldı. Programa Rektör Özkan'ın yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Turhan, Genel Sekreter Ali Evren İmre, Genel Sekreter Yardımcısı Gülsüm Aktağ, 75. Yıl Kreş ve Çocuk Kulübü Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Özlem Kaştan, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

Akdeniz Üniversitesi 75. Yıl Kreş ve Çocuk Kulübü bahçesinde düzenlenen ve kreşte bulunan çocukların düzenlediği etkinliklerden oluşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması renkli görüntülerle gerçekleşti.  İstiklal Marşı ile başlayan program çocukların okuduğu şarkılar ve şiirlerle devam etti. Programda bayraklar coşkuyla sallandı. Çocukların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutlayan Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, 'Cumhuriyet sayesinde ben, öğretmenleriniz, anne ve babalarınız okudular. Cumhuriyet ve Atatürk sayesinde ülkemiz bu konuma geldi. Bunu korumak da bizlerin ve sizlerin elinde. Bunun için çok çalışmalıyız. Okuduğunuz şiirler ve şarkılar çok güzeldi. Hepinize teşekkür ediyorum. Hepimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.' dedi. Onuncu Yıl Marşı ile sona eren programda, günün anısına Rektör Özkan ve kreşte bulunan çocuklar pasta kesti ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.

Eklenme tarihi :28.10.2021 12:00:45
Son güncelleme : 18.10.2023 11:17:55