Rektör Özkan, Kış Kampında gençlerle bir araya geldi

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kış Kampında gençlerle bir araya geldi.
Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından on farklı ilde on farklı temayla düzenlenen Geleneksel Kış Kampları 'İnsan ve Toplum Kampı, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde 11 İl'den 150 öğrencinin katılımıyla Bezm-i Alem Valide Sultan Yurdunda başladı. Kamp açılışına Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan'ın yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gülbin Arıcı, Prof. Dr. Cengiz Toker, Antalya Gençlik ve Spor Müdürü Yavuz Gürhan, Genel Sekreter Ali Evren İmre, gençlik ve spor il müdürlüğü çalışanları ve 11 ilden gelen gençler katıldı.

Kış Kampı açılışında gençlere 'hoş geldiniz' diyerek seslenen Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, 'Sizleri Antalya'da bu kamp vesilesiyle ağırladığımız için mutluyuz. Kampın teması olan insan ve toplum kavramları ülkemiz için çok önemli. Sizler yaptığınız işlerin en iyisini yaparsanız, insan olarak topluma önemli katkılarda bulunacaksınız. Akdeniz Üniversitesi olarak bizlerde öğrencilerimizin eğitimi ile geleceğe insana ve topluma yatırım yapıyoruz. Gelecek siz gençlerle şekillenecek. İyi ki varsınız. Kampın sizler için güzel geçmesini ve önemli katkılar sağlamasını diliyorum.' şeklinde konuştu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, kampın eğitim, sosyal ve kültürel etkinlikler programı çerçevesinde dolu geçeceğini ve öğrencilerin, kamptan çok mutlu ayrılacaklarını belirtti.

Eklenme tarihi :31.01.2022 13:33:42
Son güncelleme : 30.11.2022 14:24:34