Üniversiteler Tanıtım Fuarında Akdeniz Üniversitesine yoğun ilgi

Akdeniz Üniversitesi, 30 Ocak-11 Nisan 2021 tarihleri arasında 62 üniversitenin katılımıyla çevrim içi gerçekleştirilen Üniversiteler Tanıtım Fuarına katıldı. Üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik düzenlenen fuarda Akdeniz Üniversitesi stantları yoğun ilgi gördü.

Mersin, Antalya, Ankara, İzmir, Bursa illerinde çevrim içi olarak gerçekleştirilen Üniversiteler Tanıtım Fuarında Akdeniz Üniversitesini, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Levent Sarıkcıoğlu, Hemşirelik Fakültesinden Doç. Dr. Banu Terzi, Mühendislik Fakültesinden Dr. Koray Koç, Diş Hekimliği Fakültesinden Dr. Burcu Yağmur, Hukuk Fakültesinden Arş. Gör. Gökçe Konyalı, Hemşirelik Fakültesinden Arş. Gör. Uğur Gül, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığından Medine İnce, Mühendislik Fakültesinden Nurettin Cankat ve Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Proje ve Tanıtım Koordinatörü Tarkan Tuğral temsil etti. Stant ziyareti, sohbet odaları ile her şehirde yoğun ilgi gören Akdeniz Üniversitesi toplam 1467 öğrenciyle buluştu.

Akdeniz Üniversitesi'nde pandemiye rağmen tanıtım faaliyetlerinin başarılı bir şekilde devam ettiğini söyleyen Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Proje ve Tanıtım Koordinatörü Tarkan Tuğral, 'Hocalarımızın ve personellerimizin özverili çalışmalarıyla aday öğrencilere Akdeniz Üniversitesi hakkında merak ettikleri konularda bilgiler verip geleceklerine yön verme konusunda destek olmaya çalıştık. Oldukça verimli bir fuar oldu, Üniversitemize yoğun ilgi olması da memnuniyet verici.' dedi.

Eklenme tarihi :30.04.2021 13:58:47
Son güncelleme : 5.10.2023 13:47:41