Ünlü DJ Burak Yeter, mezun olduğu Akdeniz Üniversitesi'nde konser verdi

Akdeniz Üniversitesi mezunu ünlü DJ Burak Yeter, Akdeniz Üniversitesi öğrencileri ile buluştu. Sahnelediği performansla öğrencilere unutulmaz bir gece yaşatan Yeter, mezun olduğu okulda konser vermekten mutluluk duyduğunu söyledi.

 
Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde Gençlik ve Spor Bakanlığının ""Genç Ne Sever"" projesi kapsamında öğrencilerle buluşan dünyaca ünlü DJ Burak Yeter, yaklaşık 1,5 saat sahne performansı sergiledi. Akdeniz Üniversitesi stadyumunu dolduran gençlerden sergilediği yüksek performansla tam not alan Yeter, konser sonrası yaptığı açıklamada, öğrencilerin katılımıyla coşkulu ve güzel bir gece geçirdiğini söyledi.
Kendisinin de bir zamanlar Akdeniz Üniversitesi'nde öğrenci olduğunu anlatan Yeter, ""İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Mühendislik bilgilerimizi prodüksiyona aktardık ve çok büyük işler yaptık. Ama daha önümüzde çok uzun bir yol var. DJ alanında Türkiye'yi dünyada tanıtmak istiyorum."" diye konuştu. Yeter, Gençlik ve Spor Bakanlığının farklı birimleriyle de çeşitli görevlerde yer aldığını sözlerine ekledi.Eklenme tarihi :3.10.2022 16:07:56
Son güncelleme : 29.11.2022 10:14:21