Haberler

Kumluca’da öğretim elemanlarına eğitim     

Kumluca’da Sağlık Bilimleri Fakültesinde Klinik Eğitim Değerlendirmede İyi Uygulama Örnekleri ve Kanıta Dayalı Öneriler konusunda eğitim yapıldı.
18 Nisan 2024

Akdeniz Üniversitesi’nde Yapay Zeka ve Oyun Teknolojileri Programı düzenlendi

Antalya Teknokent Yapay Zeka ve Oyun Teknolojileri Hızlandırma Programı Projesi kapsamında Yapay Zeka ve Oyun Teknolojileri Demoday Programı düzenlendi. Bu alanda 1 yıl süren eğitimlere katılan 35 genç girişimci çalışmalarıyla ilgili sunumlarını gerçekleştirdi.
18 Nisan 2024

Ziraat Fakültesi Yeni Satış Yeri Açılışı gerçekleştirildi

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi çiftliğinde ve seralarında üretilen ürünlerin satışının yapıldığı Yeni Satış Yeri Açılışı gerçekleştirildi.
17 Nisan 2024

Rektörümüz Prof. Dr. Özlenen ÖZKAN’ın ‘Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı’

Değerli Akdeniz Üniversitesi Mensupları, Kıymetli Dostlar,
05 Nisan 2024

Çocuk Üniversitesi tarafından Aile Eğitimi Semineri düzenlendi

Akdeniz Üniversitesi Çocuk Eğitimi Koordinatörlüğü tarafından Limon Psikososyal Destek ve Hayata Yeniden Uyum Derneği’nin katkılarıyla Aile Eğitimi Semineri gerçekleştirildi.
05 Nisan 2024

Türkiye’de devlet kurumlarında bir ilk olan Meme Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi  açıldı

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde Meme Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Merkezin açılışıyla 1-7 Nisan Ulusal Kanser Haftasında erken tanının önemine dikkat çekmek istediklerini söyleyen Rektör Özkan, Türkiye’de devlet kurumlarında bir ilk olan Meme Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinde muayene, tanı, tedavi ünitelerini tek bir çatı altına topladıklarını belirtti.
05 Nisan 2024

Çocuk Üniversitesinde çocuklara akademisyenlerden eğitim

Akdeniz Üniversitesi Çocuk Üniversitesi birbirinden renkli atölyelere ev sahipliği yapıyor. Sağlıktan doğaya sanattan mimariye farklı konularda gerçekleştirilen atölyelerle çocuklar eğlenerek öğrenirken ilgi alanlarını da keşfetme imkânı buluyor.
04 Nisan 2024

Akdeniz Üniversitesinde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi

Akdeniz Üniversitesi’nde Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.
04 Nisan 2024

Rektör Özkan’dan Hatay’a bayram ziyareti

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan Ramazan Bayramı öncesi, 6 Şubat depremlerinden en çok etkilenen illerden biri olan Hatay’ı ziyaret etti.
04 Nisan 2024

Minikler baharın gelişini kutladı

Akdeniz Üniversitesi 75. Yıl Kreş ve Çocuk Kulübü’nde ilkbaharın gelişi kutlandı. Çeşitli etkinliklerle güzel havanın tadını çıkaran minikler öğretmenleri ve arkadaşlarıyla doyasıya eğlendi.
03 Nisan 2024